تماس با ما
Lau

شماره تلفن : +86 13670113421

WhatsApp : +8613670113421

خط تولید

ما محصولات خود را از کجا دریافت کردیم؟

ما تمام تجهیزات ما را از محیط کار می گیریم. اکثر موجودی ما از شرکت ها و سازمان هایی است که دارایی های خود را از بین می برند یا به علت ورشکستگی، کم شدن ... ما بسیاری از قطعات را از مشتریان موجود و همچنین تجهیزات منبع از متخصصان بازاریابی دارایی می گیریم.

ما به یک محصول با سریال "تمیز" نیاز داریم. این چیست؟

سریال خالص به این معناست که محصولی که خریداری میکنید در حال حاضر تحت قرارداد نیست و بنابراین از سازنده مجاز به پشتیبانی است. یک نمونه قرارداد پشتیبانی که اغلب ذکر شده SMARTnet است. این وضعیت هیچ ارتباطی با کیفیت محصول یا شرایط گذشته یا فعلی آن ندارد.

محصولات ما ارائه می شود ممکن است یا ممکن است "تمیز" نیست. درست مانند ما دولت، تضمین یا کنترل نسخه های نرم افزاری را نداریم، به همین ترتیب ما کنترل این وضعیت را نداریم. در شرایط خاص، ممکن است ما به واحدهای "تمیز سریال" دسترسی داشته باشیم. برای درخواست محصول با این وضعیت، قبل از خرید با تیم فروش تماس بگیرید. اگر شما یک واحد سریال تمیز خریداری می کنید و می خواهید SMARTnet را اضافه کنید، لازم است که خودتان از طریق کانال فروش این ترتیب را انجام دهید.

هیچ یک از این اطلاعات تضمین نشده است و ما نمی توانیم آنچه را که سازنده انجام می دهد کنترل کنیم، اما این دانش بر مبنای تجربه گسترده صنعت و دانش جمعی در صنعت ما است.

OEM / ODM
تحقیق و توسعه