ماژول نوری SFP 1310nm XFP SMF ماژولهای نوری سیسکو 10GBASE-LR 10km نرخ انتقال 10 گیگابیت در ثانیه

اطلاعات پایه
محل منبع: CN / ایالات متحده / مالزی
نام تجاری: CISCO
شماره مدل: 10G-XFP-LR
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: دو بسته بندی برای محافظت از جعبه اصلی
زمان تحویل: 1-3 روز
شرایط پرداخت: T / T، WU، MoneyGram
قابلیت ارائه: 80 پیکسل در هفته

یکپارچه SFP Brocade 10G-XFP-LR - 10GBASE-LR 10km 1310nm XFP SMF

· رسیدن 10 کیلومتر

طول موج 1310 نانومتر

· سوم شخص؛ 100٪ بامبو سازگار است

· دمای تجاری

Brocade 10G-XFP-LR - 10GBASE-LR 10km 1310nm XFP

10G-XFP-LR-BN یک ماژول فرستنده ی XFP 10KM 1310 نانومتر با قابلیت 100٪ سازگار با Brocade است.

مدل

نام تجاری

برکد

مدل

10G-XFP-LR

جزئیات

نوع وسیله

فرستنده فرستنده

استانداردها

SMF

طول موج

1310 نانومتر

فیبر کابل

فیبر نوری تک حالت

بنادر

10Gbase-LR

حداکثر فاصله

10 کیلومتر

نرخ انتقال

10 گیگابیت در ثانیه

LED ها

قدرت، لینک / فعالیت، تک دوبلکس و سرعت

محیطی

درجه حرارت

0 ~ 70 سی

ابعاد و وزن

وزن

2 اونس

اطلاعات تماس
Michelle

WhatsApp : 8613670113421