خانه محصولاتماژول های نوری سیسکوفرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output
گواهی
کیفیت خوب سوئیچ اترنت 10Gb سیسکو برای فروش
کیفیت خوب سوئیچ اترنت 10Gb سیسکو برای فروش
نظرات مشتریان
شرکت بزرگ برای مقابله با! معاملات آسان و سریع

—— هارون

ما برای سال ها با مایکل کار کرده ایم، همیشه یک لذت است!

—— دیو

خدمه بزرگ برای مقابله با و محصولات و تجارب عالی

—— جو

خدمات مشتری عالی و محصول، A + تمام راه

—— کورت

شرکت دوست داشتنی عالی - لطفا برای مقابله با

—— نایجل

چت IM آنلاین در حال حاضر

فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output

چین فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output تامین کننده
فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output تامین کننده فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output تامین کننده فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output تامین کننده

تصویر بزرگ :  فرستنده اپتیکال 40km SMF SFP Transceiver Module 10GBase 1550nm WavelengthDigital Monitoring Output

جزئیات محصول:

محل منبع: CN / ایالات متحده / مالزی
نام تجاری: CISCO
شماره مدل: SFP-10G-ER-S

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: دو بسته بندی برای محافظت از جعبه اصلی
زمان تحویل: 1-3 روز
شرایط پرداخت: T / T، WU، MoneyGram
قابلیت ارائه: 80 پیکسل در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رده بندی: 10GBase طول موج: 1550 نانومتر
نرخ انتقال داده: 1 گیگابیت در ثانیه فاصله ویژگی: 40 کیلومتر
نام محصول: ماژول های نوری سیسکو کن تایپ کنید: دوگانه LC

ماژول gbic سیسکو SFP-10G-ER-S 10GBASE-ER 40km SMF 1550nm SFP + SFP +، 10Gb / s، 10GBase-ER، SMF، 1550nm، 40KM

رسیدن به 40 کیلومتر

طول موج 1550 نانومتر

فیبر / کابل نوع فیبر تک حالت (SMF)

اتصالات دوجداره LC دو طرفه

درجه حرارت تجاری

مانیتورینگ خروجی دیجیتال بله

اطلاعات تماس
World Connection Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Michelle

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)