فرستنده اپتیکال sfp سیسکو XENPAK-10GB-ER + سازگار 10 بیتی ER-XENPAK فرستنده (SMF، 1550nm، 40km، SC، DOM)

اطلاعات پایه
محل منبع: CN / ایالات متحده / مالزی
نام تجاری: CISCO
شماره مدل: XENPAK-10GB-ER +
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: دو بسته بندی برای محافظت از جعبه اصلی
زمان تحویل: 1-3 روز
شرایط پرداخت: T / T، WU، MoneyGram
قابلیت ارائه: 80 پیکسل در هفته

فرستنده اپتیکال sfp سیسکو XENPAK-10GB-ER + سازگار 10 بیتی ER-XENPAK فرستنده (SMF، 1550nm، 40km، SC، DOM)

· سیسکو XENPAK-10GB-ER + سازگار

· فاکتور XENPAK و سرعت 10 گیگابایت برای اتصال قابل اعتماد

· SC اتصال برای استفاده با فیبر تک حالت

مدل

نام تجاری

AddOn - ارتقاء شبکه

مدل

XENPAK-10GB-ER + -AO

جزئیات

نوع وسیله

فرستنده فرستنده

رسانه های شبکه

SMF

طول موج

1550 نانومتر

نرخ انتقال

10 گیگابیت در ثانیه

امکانات

ویژگی

سازگار با OEM: سیسکو

سازگار با شماره قطعات نصب شده: XENPAK-10GB-ER +

اتصال دهنده: SC

DOM: DOM

نوع فرم: XENPAK

رسیدن به: 40 کیلومتر

سرعت: 10GBase

سرعت توضیحات: 10 گیگابایت

نوع فرستنده: ER

اطلاعات تماس
Michelle

WhatsApp : 8613670113421