ماژول فرستنده فیبر سیسکو SFP ، فرستنده فیبر نوری اترنت SFP-10G-SR-S

اطلاعات پایه
محل منبع: چين
نام تجاری: CISCO
گواهی: FCC ISO
شماره مدل: SFP-10G-SR-S
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: USD20-40/pcs
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی اصلی سیسکو + جعبه بسته بندی بزرگ خارجی
زمان تحویل: 1-3 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 60 قطعه در روز
نام محصول: ماژول های سیسکو SFP-10G-SR-S شرح: ماژول فرستنده سازنده سیسکو SFP سازگار
وضعیت: تمیز بندر: 0
وزن بسته بندی: 0.5 کیلو گرم ابعاد (W x D x H): 44.5 cm x 44.5 cm x 4.4 cm
حمل و نقل: DHL FEDEX UPS و غیره گارانتی: 1 سال

تصویر محصول

ماژول فیبر نوری سازگار Cisco SFP-10G-SR-S

ماژول فرستنده SFP

♦ جزئیات: SFP-10G-SR-S ماژول Cisco 10GBASE-SR SFP-10G-SR-S از طول پیوند 26 متر بر روی رابط داده توزیع شده فیبر استاندارد (FDDI) پشتیبانی می کند - فیبر چند حالته (MMF) را تقویت می کند. با استفاده از MMF 2000 مگاهرتز * کیلومتر MMF (OM3) ، طول پیوند تا 300 متر امکان پذیر است. با استفاده از MMF * KM 4700 مگاهرتز (OM4) ، طول پیوند تا 400 متر امکان پذیر است.

توضیحات محصول

Cisco SFP-10G-SR-S: سریال سازگار و تمیز Cisco (اتحادیه اروپا یا غیر اتحادیه اروپا)

ماژول Cisco 10GBASE-SR SFP ، کلاس-تصدی

♦ جدول 1 مشخصات سریع SFP-10G-SR-S را نشان می دهد

شماره محصول SFP-10G-SR-S
شرح ماژول Cisco 10GBASE-SR SFP + برای MMF
تایپ کنید 10 GBASE-SR 850nm MMF
انتقال قدرت (dBm) بیشترین کمترین
-1.2 -7.3
دریافت قدرت (dBm) بیشترین کمترین
-1.0 -9.9
طول موج (nm) را انتقال و دریافت کنید 840 تا 860
وثیقه لچ رنگ رنگ بژ
مصرف برق (W) 1
محدوده دمای عملیاتی کام
محصولات مرتبط

♦ به عنوان ماژول نوری سیسکو SFP-10G-SR-S همچنین شما می توانید علاقه مند به موارد زیر در زیر Cisco باشد:

بسته بندی و حمل و نقل

چگونه بسته بندی و حمل SFP-10G-SR-S را تهیه کنیم؟

بسته بندی: جعبه اصلی CISCO در داخل و یک کارتن محافظت شده در خارج

حمل و نقل: تحویل ظرف 3 روز کاری پس از سفارش ، از طریق DHL / UPS / FedEx و غیره

Cisco SFP-10G-SR-S طبق معمول در انبار ، آماده ارسال!

انتخاب پرداخت حمل و نقل.jpg

چرا ما را انتخاب می کنید؟
  • موجودی عظیم
  • قیمت رقابتی
  • حمل و نقل سریع
  • خدمات بیمار و با تجربه

چرا us.jpg را انتخاب کنید

تماس با ما

اطلاعات بیشتر در مورد ماژول های SFP-10G-SR-S کسب کنید. لطفا دریغ نکنید با من تماس بگیرید!

  • هفت جیانگ / گروه فروش
  • ایمیل: هفت@worldc.net
  • اسکایپ: هفت.worldc
  • WhatsApp / Wechat: + 86-13923214671

… .......... بیایید درباره ماژول نوری سیسکو SFP-10G-SR-S بیشتر صحبت کنیم …………….

اطلاعات تماس
Seven

شماره تلفن : +8613923214671

WhatsApp : +8613670113421